Backline

Przewożenie zwłaszcza wielkogabarytowego sprzętu nie należy do najłatwiejszych czynności zwłaszcza, kiedy zespół nie dysponuje na tyle pojemnym środkiem transportu aby poza swoim składem pomieścić również całe nagłośnienie i perkusję, których używa na próbach. Każdemu zespołowi występującemu na naszej scenie staramy się pomóc w tym zakresie i zapewniamy następujące elementy nagłośnienia scenicznego:

Perkusja Mapex M Studio w konfiguracji:

  • centrala 22×18″
  • werbel 14×5,5″
  • tomy wiszące: 10″, 12″, 14″ i 16″
  • podstawowy osprzęt: hihat, statywy do talerzy, pojedyncza stopa

Head basowy Ashdown MiBass 550 + 2x kolumna Ashdown Mi 10

Ashdown MiBass 550 zawiera w sobie wzmacniacz klasy D, to w pełni profesjonalne urządzenie, w nowoczesnej, wygodnej i kompaktowej obudowie. Na panelu frontowym znajduje się wejście z przełączaną czułością, dla instrumentów aktywnych i pasywnych, potencjometr kontroli gain oraz typowy dla Ashdown wskaźnik VU.

Ashdown Mi 10, to mała, mobilna kolumna basowa oparta na 10″ głośniku. Mimo niewielkich rozmiarów potrafi naprawdę fajnie zabrzmieć. Doskonała dla osób, które potrzebują niewielkiego nagłośnienia o sporej mocy.

SPECYFIKACJA:

  • Konstrukcja : Obudowa bass-reflex
  • Głośniki : 1 x 10″
  • Moc nominalna : 250 W
  • Impedancja : 8 Ohm
  • Wymiary : 369 x 317 x 374 (mm)
  • Masa : 10 kg

Head gitarowy Laboga The Beast Classic 30 + kolumna Laboga

Wzmacniacz Laboga The Beast Classic jest już trzecią wersją z serii Beast. Ma takie same funkcje i układ jak The Beast 30+, ale brzmieniowo mocno od niego odstaje – jest to klasyczne brzmienie Vintage, podczas kiedy 30+ to brzmienie modern. Obydwa modele mają takie same parametry: cztery pentody mocy EL84, które dają 30 W, co jednak można zmniejszyć o połowę do 15W przełącznikiem znajdującym się na panelu przednim. Jest to uzyskiwane nie przez odcięcie dwóch z czterech lamp mocy, a przez zmniejszenie napięć zasilających. Beast Classic ma inaczej zaprojektowane transformatory głośnikowe, które nawijane są w sposób taki jak w latach sześćdziesiątych. Mają one nie mały wpływ na ostateczne brzmienie wzmacniacza.

Head gitarowy Laboga The Beast 30W plus + kolumna Laboga

Wzmacniacz Laboga The Beast 30W Plus jest koleją ewolucją modelu The Beast z takimi samymi wymiarami i podobną funkcjonalnością, wzbogaconą jednak o dodatki, stąd w nawie „Plus”. Przede wszystkim ma cztery pentody mocy EL84, które dają 30 W, co jednak można zmniejszyć o połowę do 15W przełącznikiem znajdującym się na panelu przednim. Jest to uzyskiwane nie przez odcięcie dwóch z czterech lamp mocy, a przez zmniejszenie napięć zasilających.